Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.


Szpaków 33, 41-705 Ruda Śląska

Tel: 507605104

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o. | Rentgen kręgosłupa Ruda Śląska - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-10-08

Pacjenci zgłaszają się do lekarzy z najróżniejszymi problemami, dlatego diagnoza zawsze wymaga stosowania jak najlepszych metod, które pozwalają ustalić przyczyny bólu, dyskomfortu czy ograniczeń. W przypadku kręgosłupa powodów do pogorszenia jego stanu może być bardzo wiele. Podstawowym krokiem jest więc wykonanie zdjęcia rentgenowskiego. Prześwietlenie obejmuje wtedy jeden z trzech odcinków – szyjny, piersiowy lub lędźwiowo-krzyżowy.

Rentgen kręgosłupa w Rudzie Śląskiej jest wykonywany w pracowni xmed-rtg.pl, która przyjmuje pacjentów zarówno prywatnie, jak i w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia, na podstawie skierowania od lekarza.

Co ważne z punktu widzenia pacjentów, samo badanie nie jest szczególnie kłopotliwe, nie zabiera wiele czasu i jest bezbolesne. Warto się na nie zdecydować już po wystąpieniu pierwszych niepokojących objawów, kiedy da się jeszcze skutecznie powstrzymać rozwój ewentualnej choroby. Koszt wizyty prywatnej jest relatywnie niewielki, stąd wielu pacjentów nie czeka na skierowanie od lekarza w ramach NFZ.

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o. | Rentgen kręgosłupa Ruda Śląska


Firmy z tego samego regionu:

Netpaka.eu


Lubliniec, Powstańców Śląskich 54

Otwórz wizytówkę >